Proč Swissvax

SWISSVAX je jedinečně zpracovaný systém péče o automobil vyráběný ručně ve Švýcarsku a navržený tak, aby byl tou nejkvalitnější produktovou řadou autokosmetiky na světě. Od roku 1930 vyvíjí rodina Anwander systém, který se skládá ze dvou hlavních součástí: čistícího oleje před voskováním, který připraví a oživí povrch, následovaného voskem dle vašeho výběru. Esenciální oleje z avokáda, vanilky, kokosu, pomerančů, ořechů, banánu, které naleznete ve Swissvax voscích vytváří úžasně aromatickou vůni, v kombinaci s vysokým obsahem čistého brazilského karnaubského vosku, což je nejčistější, nejtvrdší a nejprůhlednější přírodní vosk na světě.

Tyto exkluzivní přípravky se velmi snadno aplikují a nezanechávají žádné bílé zbytky vosku na gumách nebo hranách karoserie. Zatímco běžné vosky na auta obsahují cca 3% až 5% karnaubského vosku, obsahují receptury Swissvax 30% až 76%. Jednoduše řečeno zde neexistují žádné kompromisy, když dojde na naši snahu získat ten nejdokonalejší vosk a systém péče o automobil. Není divu, že produkty Swissvax si oblíbili takový výrobci automobilů jako Rolls-Royce Motorcars, Mercedes-Benz Classic, Spyker Cars, Automobili Lamborghini a Automobiles Bugatti, kteří je prodávají pod svou značkou. Zveme vás, abyste se na vlastní oči přesvědčili, proč nadšení milovníci a sběratelé po celém světě nacházejí zálibu v produktech Swissvax.

Chráníme Vaše investice

Pořízení sportovního nebo luxusního automobilu není malá investice a při nedostatečné údržbě nebo nesprávném ošetření dochází k nevratným škodám na Vašem automobilu a tím Vaše investice ztrácí velmi rychle na hodnotě. Pomáháme Vám chránit Vaší investici propracovaným systémem údržby a ošetřením s vysoce kvalitními produkty Swissvax a zachovávat po dlouhou dobu skvělý stav a vzhled Vašeho automobilu, tak jak si přejete-perfektně!

Nejlépe od narození

Na rozdíl od běžných leštidel neobsahují Swissvax vosky brusiva, a proto mohou být používána na nové nebo dokonce na čerstvě nalakované automobily, bez strachu z toho, že by Vám ubrali vrstvu laku. Většinou prodejci automobilů nevkládají velké úsilí do kvalitní ochrany a přípravy vozů před prodejem, a aby se zachoval ten nejlepší vzhled a stav Vámi zakoupeného vozu, doporučujeme ho okamžitě po předání nechat profesionálně ošetřit produkty Swissvax,abyste měli jistotu, že tak krásné auto budete mít i v budoucnu.

Co je dekontaminace laku

Vozidlo je v průběhu svého provozu vystaveno přírodním vlivům, které zanechávají stopy na Vašem automobilu od stop asfaltu, pryskyřice ze stromů, hmyzu, brzdový prach, vzdušná koroze a další nečistoty. Tito nečistoty se usazují na Vašem laku a při běžném umytí se neodstraní a je nutné lak vyčistit speciálním postupem bez poškození nebo úběru laku. Tím se docílí dokonale čistý a hladký povrch a po nanesení ochranné vrstvy vosku mají nečistoty daleko menší šanci se usazovat na povrchu laku a tím Vám vydrží automobil déle čistý a následné mytí je mnohem jednodušší.

Kvalita a cena

Ceny našich služeb jsou v porovnání s běžnými myčkami nebo mycími garážemi vyšší, ale ve srovnání s kvalitou námi poskytovaných služeb daleko vyšší a v porovnání s hodinovou sazbou u oficiálních servisů jsou srovnatelné nebo ještě nižší.

PARTNEŘI
Klub sportovních aut max-cars Sherlog